Realizacje/Referencje - Klimatyzacja, sklep wentylacyjny, wentylacja Toruń
Tedimex Logo

Realizacje/Referencje

Zapoznaj się z wykonanymi przez nas realizacjami w zakresie instalacji sanitarnych.

Realizacje

Sala konferencyjna budynku hotelowego

TSA Restauracja Hotel Aquarius

Instalacja wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła i chłodu ze wstępnym schłodzeniem pomieszczeń o wydajności 4500 m3/h. Centrala zamontowana na stalowej konstrukcji wsporczej mocowanej do ściany budynku.
Realizacje

Budynek biurowy

PPWBiI "KOMA"

Instalacja klimatyzacji w układzie VRF oparta na urządzeniach firmy Midea. Jednostki wewnętrzne klimatyzacji w wersji kasetonowej oraz ściennej. Instalacja skroplin i chłodnicza prowadzona w strefie sufitu podwieszanego. Jednostka zewnętrzna montowana na podkonstrukcji stalowej mocowanej do ściany budynku. Łączna moc za zlokalizowanego w montowanych urządzeń chłodniczych w wysokości 32 kW.
Realizacje

Budynek handlowy

ALDI Sp. z o.o.

Projekt budowlany i wykonawczy instalacji sanitarnych i przyłączy wodno-kanalizacyjnych dla obiektu handlowego zlokalizowanego w przebudowywanym budynku ujeżdżalni koni przy ul. Batorego w Toruniu. Projekt zawierał instalacje grzewczą, wentylacyjną, gazową, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, wody bytowej oraz wody hydrantowej. Powierzchnia inwestycji 4900 m2, powierzchnia zabudowy 1380 m2.
Realizacje

Budynek usługowy

Intercor Sp. z o.o.

Instalacja klimatyzacji i wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej w budynku dla potrzeb usług medycznych w Bydgoszczy przy ul. Kasztanowej. System wentylacji został oparty na 5 centralach wentylacyjnych o łącznej wydajności 9330 m3/h. System klimatyzacji został oparty na 48 urządzeniach marki Samsung i Midea o łącznej mocy urządzeń w wysokości 152,4 kW.
Realizacje

Garaż podziemny w budynku mieszkalnym

GRAND BULVAR SP. Z O. O .

Instalacja wentylacji mechanicznej garażu podziemnego w budynku mieszkalnym wielorodzinnym. Budynek zlokalizowany przy ul. Wola Zamkowa w Toruniu. Instalacja kanałowa z centralą wentylacyjną wywiewną o wydajności 6000 m3/h.
Realizacje

Hala produkcyjna z zapleczem socjalnym

Marplast sp. z o.o.

Instalacja wentylacji mechanicznej przemysłowej dla obiektu produkcyjnego zlokalizowanego w Chełmży. Instalacja kanałowa z centralą wentylacyjną nawiewno-wywiewną z wymiennikiem przeciwprądowym o wydajności 9700m3/h.
Realizacje

Budynek szkoły wraz z przedszkolem

Jar Rental sp. z o.o.

Instalacja wentylacji mechanicznej w budynku szkoły i przedszkola, przy ul. Fortecznej w Toruniu. Instalacja oparta o trzy układy nawiewno-wywiewne z centralami wentylacyjnymi o łącznej wydajności 17 000 m3/h.

Centrale posadowione na podkonstrukcjach stalowych na dachu budynku.

Realizacje

Budynek usługowy

BellaDent - klinika stomatologiczna

Projekt wykonawczy i wykonanie instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, chłodu oraz wstępnym schłodzeniem pomieszczeń. Instalacja wentylacji oparta na dwóch centralach wentylacyjnych z wymiennikami przeciwprądowymi o łącznej wydajności 6000 m3/h. Instalacja klimatyzacji oparta na dwóch urządzeniach VRF marki Samsung o łącznej mocy chłodniczej urządzeń w wysokości 60 kW.
Realizacje

Budynek biurowo-socjalny

LVS Polska Zbigniew Srokowski

Instalacja wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, chłodu i wilgoci ze wstępnym schłodzeniem pomieszczeń o wydajności 3500 m3/h. Instalacja klimatyzacji oparta na urządzeniach typu split marki Midea o łącznej mocy urządzeń w wysokości 52 kW.

NASI PARTNERZY